MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylla 15816242
nr 1581 6242
Bokhylla
1930-tal, bonad björk, ett justerbart hyllplan. Bredd: 100 cm. Djup: 25 cm, höjd: 70 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 27 november 2023
kl 18:15:11
25/11 23:31:37
300 kr
27/11 18:05:40